o firmie Kim jesteśmy

Jesteśmy zgranym zespołem z blisko 30 letnim doświadczeniem zdobytym podczas wdrożeń obejmujących różnorodne branże biznesowe.

O firmie

O nas

Nasze biznesowe początki to lata 90 ubiegłego stulecia. Rozpoczynaliśmy od tworzenia prostych aplikacji wspomagających prowadzenie działalności gospodarczej w dobie rodzącej się w Polsce gospodarki wolnorynkowej.

 

Nasze systemy rozwijały się wraz z naszymi klientami. Obecnie nasze oprogramowanie kierujemy głównie do średnich i dużych przedsiębiorstw.

 

Pracujemy w obszarze rynku zwanym oprogramowaniem autorskim. Specjalizujemy się w dostosowywaniu procesów przetwarzania danych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstw. Szczególnie staramy się sprostać wymaganiom firm o nietypowej specyfice zarządzania i obiegu dokumentów.

Działamy
od 25 lat

Profesjonalne
podejście

Mobilność

Jesteśmy mobilni i wspieramy mobilność naszych klientów. Pracuj z naszymi aplikacjami tam, gdzie chcesz, w biurze, w podróży, na wakacjach... nie, na wakacjach lepiej odpocznij

Lojalność

Wspieramy klienta w całym czasie życia projektu - od analizy przedwdrożeniowej do utrzymania ruchu/eksploatacji systemu

Terminowość

Mamy doświadczenie w pracy pod presją czasu dostarczając modyfikacje oraz aktualizacje oprogramowania w oczekiwanych przez klientów terminach.

Doświadczenie

Doświadczonym zespołem od 25 lat uczestniczącym w informatycznym wspieraniu procesów biznesowych

Elastyczność

Nie sprzedajemy pudełek, tylko rozwiązania zaspokajające faktyczne potrzeby klienta. Konfigurujemy i dostosowujemy system do potrzeb użytkownika

Otwartość

Oferujemy wiele gotowych, sprawdzonych i stabilnych rozwiązań, ale tworzymy też moduły dedykowane specyficznym potrzebom biznesowym.

Dane
firmy

INT S.C.
ul. Żaglowa 1
80-560 Gdańsk

 

int@int.com.pl

 

+48 58 770 19 30
+48 58 727 94 63

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami!